Trwający od 23 marca remont basenu głównego miał się zakończyć się w tym miesiącu.
Niestety okazało się że są wymagane dodatkowe prace o których Urząd Miasta napisał poniżej.

Główny basen w Centrum Delfinów jest zamknięty na czas przeprowadzania niezbędnych prac konserwacyjnych. Basen ma 40 lat i wymaga ukończenia prac konstrukcyjnych, które zapewnią, że klienci będą mogli nadal korzystać z basenu w przyszłości.

Nastąpiło opóźnienie w otwarciu głównego basenu, które teraz zabiera nas do września 2023 roku. Nie będziemy w stanie potwierdzić tej daty, dopóki 6-tygodniowe prace rozbiórkowe nie zostaną zakończone na początku maja, ale jak tylko będziemy mogli potwierdzić, podzielimy się aktualizacją z klientami. Prace rozbiórkowe są zakończone w nocy, abyśmy mogli nadal oferować inne obszary kompleksu basenów i nasz tymczasowy program basenowy w tym okresie.

Kiedy basen został opróżniony, szczegółowe prace dochodzeniowe wykazały, że pogorszenie stanu głównego basenu było bardziej rozległe niż początkowo przewidywano, a wyspecjalizowani wykonawcy potwierdzili teraz dokładne wymagania, które będą obejmować bardziej szczegółowy program prac, który potrwa dłużej. Bardzo ważne jest, aby prace zakończone w ramach tego projektu rozwiązały problemy strukturalne, aby uniknąć zakłóceń w przyszłości. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to rozczarowujące dla klientów, ale praca jest niezbędna, aby zapewnić nam pulę w przyszłości. Więcej informacji można znaleźć w często zadawanych pytaniach.

Więcej o usługach związanych z tężyzną fizyczną i zdrowiem znajdziecie TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *