Halloween

Diwali Lantern Parade to nazwa imprezy halloweenowej, która odbywa się co roku w Darlington w Wielkiej Brytanii. Jest to parada z udziałem osób przebranych za postacie z horrorów, bajek i filmów. Impreza ma na celu zbieranie pieniędzy na cele charytatywne i promowanie lokalnej kultury. Lantern Parade jest organizowana przez Darlington Community Carnival Association i współfinansowana przez Darlington Borough Council.

W paradzie biorą udział grupy taneczne, muzyczne, teatralne i szkolne, a także pojazdy ozdobione w halloweenowym stylu. Festyn odbywa się na placu Market Square od godziny 15 do 18. Na festynie można znaleźć stoiska z jedzeniem, napojami, grami i zabawkami, a także scenę z występami artystycznymi.

Latern Parade jest jedną z największych i najbardziej kolorowych imprez halloweenowych w Wielkiej Brytanii. Przyciąga co roku tysiące widzów i uczestników, którzy chcą się dobrze bawić i wesprzeć lokalną społeczność. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o historii i tradycji Halloween, możesz zapoznać się z artykułami w sieci.

Impreza odbędzie się Sobota 11 Listopada od 15 do 18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *