Nie jest to określenie tego co w naszym mieście się dzieje ale stwierdzenie faktu że cyrk przyjechał. Właściwie to przyjedzie.

Dla wszystkich miłośników tego rodzaju sztuki dobra wiadomość bowiem już w czerwcu zagości w Darlington „Planet Circus”. Poniżej więcej informacji mających zachęcić was do uczestnictwa w tej imprezie.

“Planet Circus” to nowoczesny cyrk, który w 2024 roku prezentuje swój najnowszy spektakl “OMG Stunts”. Jest to wyjątkowe połączenie tradycyjnych umiejętności cyrkowych z zapierającymi dech w piersiach akrobacjami FMX, które można podziwiać w pięknie oświetlonym namiocie cyrkowym. Spektakl jest odpowiedni dla całej rodziny i oferuje coś dla każdego, niezależnie od wieku.

W ramach trasy “OMG Stunts UK Tour”, “Planet Circus” odwiedzi miasta takie jak Leicester, Doncaster, Barnsley, South Shields, Darlington a więcej lokalizacji zostanie ogłoszonych wkrótce. Bilety są dostępne w przedsprzedaży już od £7.99, co jest świetną okazją, aby nie przegapić tego ekscytującego wydarzenia.

“Planet Circus” jest znany z wysokiej jakości przedstawień, które łączą tradycyjny cyrk z nowoczesnym twistem i spektakularnymi akcjami kaskaderskimi. To adrenalinowa przygoda dla całej rodziny, która z pewnością zostawi widzów z otwartymi ustami i słowem “OMG!” na ustach.

Zachęcili was do uczestnictwa? Jeśli tak to macie tu LINK do większej ilości informacji.

Miejsce: The Old Farmhouse.
Data: 25 – 30 czerwca.

https://tickets.planetcircusomg.com/?city=Darlington

Zapraszam w imieniu organizatorów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *